MONDAY, DEC. 26


Jay Craven Memorial Boys Bracket: Sacred Heart - 60 (NJ) vs. Mainland - 76 (NJ) • BOXSCORE
Frank McAlarnen Memorial Boys Bracket: Vineland - 43 (NJ) vs. Wildwood Catholic - 74 (NJ) • BOXSCORE
Jay Craven Memorial Boys Bracket: Schalick - 50 (NJ) vs. Seneca - 46 (NJ) • BOXSCORE
Frank McAlarnen Memorial Boys Bracket: North Catholic - 65 (PA) vs. Glassboro - 53 (NJ) • BOXSCORE
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Cape May Tech - 57 (NJ) vs. Wildwood - 52 (NJ) • BOXSCORE
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Bridgeton - 85 (NJ) vs. Ocean City - 69 (NJ) • BOXSCORE


TUESDAY, DEC. 27


Jay Craven Memorial Boys Bracket: Sacred Heart - 77 (NJ) vs. Seneca - 74 (NJ) • BOXSCORE
Boardwalk Cup Boys Bracket: Highland - 39 (NJ) vs. Oakcrest - 31 (NJ) • BOXSCORE
Boardwalk Cup Boys Bracket: Phil. Electrical Charter - 48 (PA) vs. Burlington Twp. - 57 (NJ) • BOXSCORE
Jay Craven Memorial Boys Bracket: Mainland - 45 (NJ) vs. Schalick - 35 (NJ) • BOXSCORE
Frank McAlarnen Memorial Boys Bracket: Vineland - 48 (NJ) vs. Glassboro - 59 (NJ) • BOXSCORE
Frank McAlarnen Memorial Boys Bracket: WW Catholic - 54 (NJ) vs. North Catholic - 56 (PA) •  BOXSCORE
Atlantic Cup Boys Bracket: Blake - 27 (MD) vs. Lenape - 46 (NJ) • BOXSCORE
Atlantic Cup Boys Bracket: Harry S. Truman - 64 (PA) vs. Camden Catholic - 68 (NJ) • BOXSCORE


WEDNESDAY, DEC. 28


Boardwalk Cup Boys Bracket: Oakcrest - 57 (NJ) vs. Phil. Electric Charter - 32 (PA) • BOXSCORE
Boardwalk Cup Boys Bracket: Highland - 62 (NJ) vs. Burlington Township - 58 (NJ) • BOXSCORE
George Betz Memorial Boys Bracket: Archbishop Wood - 45 (PA)  vs. Holy Spirit - 60 (NJ) • BOXSCORE
George Betz Memorial Boys Bracket: Brandywine - 53 (DE) vs. Winslow Township - 67 (NJ) • BOXSCORE
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Wildwood - 63 (NJ) vs. Ocean City - 54 (NJ) • BOXSCORE
Atlantic Cup Boys Bracket: Blake - 57 (MD) vs. Harry S. Truman - 75 (PA) • BOXSCORE
Atlantic Cup Boys Bracket: Lenape - 34 (NJ) vs. Camden Catholic - 40 (NJ) • BOXSCORE
Bill Osborn Memorial Boys Bracket:  Cape May Tech - 38 (NJ) vs. Bridgeton - 50 (NJ) • BOXSCORE


THURSDAY, DEC. 29


George Betz Memorial Boys Bracket: Archbishop Wood - 38 (PA) vs. Brandywine - 44 (DE) • BOXSCORE
C.M. County Freeholders Boys Bracket: Cardinal Dougherty - 85 (PA) vs. Woodrow Wilson - 68 (NJ) • BOXSCORE
C.M. County Freeholders Boys Bracket: George Washington - 42 (PA) vs. Atlantic City - 63 (NJ) • BOXSCORE
George Betz Memorial Boys Bracket: Holy Spirit - 49 (NJ) vs. Winslow Township - 48 (NJ) • BOXSCORE
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Communications Tech - 42 (PA) vs. Middle Twp. - 45 (NJ) • BOXSCORE
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Archbishop Carroll - 58 (PA) vs. Absegami - 56 (NJ) • BOXSCORE
Boardwalk Classic Boys Showcase Game: Cardinal O’Hara - 47 (PA) vs. Ocean City - 49 (NJ) • BOXSCORE


FRIDAY, DEC. 30


C.M.C. Freeholders Bracket: Woodrow Wilson - 50 (NJ) vs. George Washington - 48 (PA) • BOXSCORE
Boardwalk Classic Boys Showcase Game: Archbishop Wood - 42 (PA) vs. Camden Cath. - 45 (NJ) • BOXSCORE
C.M.C. Freeholders Boys Bracket: Cardinal Dougherty - 28 (PA) vs. Atlantic City - 70 (NJ) • BOXSCORE
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Communications Tech - 63 (PA) vs. Absegami - 61 (NJ) • BOXSCORE
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Middle Twp. 45 (NJ) vs. Archbishop Carroll - 48 (PA) • BOXSCORE
Andrew Alameno Mem. Girls Island Championship Game: Wildwood - 32 (NJ) vs. WW Catholic - 40 (NJ) • BOXSCORE
Andrew Alameno Mem. Boys Island Championship Game: Wildwood - 75 (NJ) vs. WW Catholic - 77 (NJ) • BOXSCORE