TUESDAY, DEC. 26

Atlantic Cup Boys Bracket: Vineland  63 vs. Schalick  71 • BOXSCORE • Recap
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Sacred Heart  59 vs. Wildwood  66 • BOXSCORE • Recap
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Philadelphia Electric (PA) 46 vs. Ocean City  58 • BOXSCORE • Recap
Cape May County Freeholders Boys Bracket: Highland  55 vs. Absegami  84 • BOXSCORE • Recap
Cape May County Freeholders Boys Bracket: Collingswood  42 vs. Lenape  63 • BOXSCORE • Recap



WEDNESDAY, DEC. 27

Atlantic Cup Boys Bracket: Cape May Tech  46 vs. Vineland  69 • BOXSCORE • Recap
George Betz Memorial Boys Bracket: North Catholic (PA) 53 vs. Cherokee  55 • BOXSCORE • Recap
George Betz Memorial Boys Bracket: Communications Tech (PA) 60 vs. Camden Catholic  53 • BOXSCORE • Recap
Cape May County Freeholders Boys Bracket: Consolation Game Highland  42 vs. Collingswood  54 • BOXSCORE • Recap
Cape May County Freeholders Boys Bracket: Championship Game Absegami  60 vs. Lenape  42 • BOXSCORE • Recap
Frank McAlarnen Boys Bracket: George Washington (PA) 77 vs. Wildwood Catholic  85 • BOXSCORE • Recap
Frank McAlarnen Boys Bracket: Cardinal O’Hara (PA) 46 vs. Winslow Township  58 • BOXSCORE • Recap



THURSDAY, DEC. 28

George Betz Memorial Boys Bracket: Consolation Game Camden Catholic  47 vs. North Catholic (PA) 50 • BOXSCORE • Recap
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Paul VI  58 vs. Mainland  60 • BOXSCORE • Recap
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Lower Moreland (PA) 45 vs. Middle Township  66 • BOXSCORE • Recap
George Betz Memorial Boys Bracket: Championship Game Cherokee  63 vs. Communications Tech (PA) 58 • BOXSCORE • Recap
Frank McAlarnen Boys Bracket: Consolation Game George Washington (PA) 41 vs. Cardinal O'Hara (PA) 70 • BOXSCORE • Recap
Frank McAlarnen Boys Bracket: Championship Game Wildwood Catholic  51 vs. Winslow Township  53 • BOXSCORE • Recap
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Consolation Game Sacred Heart  43 vs. Philadelphia Electric (PA) 57 • BOXSCORE • Recap
Bill Osborn Memorial Boys Bracket: Championship Game Wildwood  44 vs. Ocean City  55 • BOXSCORE • Recap



FRIDAY, DEC. 29

Ray Martin Memorial Boys Bracket: Consolation Game Lower Moreland (PA) 61 vs. Paul VI  50 • BOXSCORE • Recap
Jay Craven Memorial Boys Bracket: Barnegat  56 vs. Oakcrest  71 • BOXSCORE • Recap
Jay Craven Memorial Boys Bracket: Friends Select (PA) 38 vs. Glassboro  61 • BOXSCORE • Recap
Ray Martin Memorial Boys Bracket: Championship Game Middle Twp.  59 vs. Mainland  58 • BOXSCORE • Recap
Boardwalk Cup Boys Bracket: James H. Blake (MD) 58 vs. Harry S. Truman (PA) 49 • BOXSCORE • Recap
Boardwalk Cup Boys Bracket: Timber Creek  64 vs. Bridgeton  39 • BOXSCORE • Recap
Seashore Cup Boys Bracket: Seneca  37 vs. Lower Cape May  46 • BOXSCORE • Recap
Seashore Cup Boys Bracket: Archbishop Wood 44 (PA) vs. Burlington Township 41 • BOXSCORE • Recap



SATURDAY, DEC. 30

Jay Craven Memorial Boys Bracket: Consolation Game Barnegat  64 vs. Friends Select (PA) 27 • BOXSCORE • Recap
Jay Craven Memorial Boys Bracket: Championship Game Oakcrest  53 vs. Glassboro  24 • BOXSCORE • Recap
Boardwalk Classic Boys Showcase Game: Haverford School (PA) 34 vs. Camden Catholic  57 • BOXSCORE • Recap
Boardwalk Cup Boys Bracket: Consolation Game Harry S. Truman (PA) 55 vs. Bridgeton  52 • BOXSCORE • Recap
Boardwalk Cup Boys Bracket: Championship Game James H. Blake (MD) 53 vs. Timber Creek  33 • BOXSCORE • Recap
Seashore Cup Boys Bracket: Consolation Game Seneca  37 vs. Burlington Twp  45 • BOXSCORE • Recap
Seashore Cup Boys Bracket: Championship Game Lower Cape May  31 vs. Arch Bishop Wood (PA) 58 • BOXSCORE • Recap
Atlantic Cup Boys Bracket: Schalick  66 vs. Cape May Tech  40 • BOXSCORE • Recap



SUNDAY, DEC. 31

Boardwalk Classic Boys Showcase Game: Holy Spirit  39 vs. Haverford School (PA) 41 • BOXSCORE • Recap

Andrew Alameno Girls Island Championship Game: W. Catholic  22 vs. Wildwood  29 • BOXSCORE • Recap
Andrew Alameno Boys Island Championship Game: W. Catholic  57 vs. Wildwood  44 • BOXSCORE • Recap