MONDAY, DECEMBER 26
Tom Jorgenson Bracket: Paul VI 30 - Mainland 40 - boxscoresplay-by-playrecap
Tom Jorgenson Bracket: Cedar Creek 59 - Pope John Paul II (PA) 31 - boxscoresplay-by-playrecap
John Carlson Memorial Bracket: Nazareth 15 - Middle Township 34 - boxscoresplay-by-playrecap
John Carlson Memorial Bracket: Sacred Heart 41 - Neshaminy (PA) 25 - boxscoresplay-by-playrecap
Beach Cup Bracket: Owen J. Roberts (PA) 31 - Vineland 45 - boxscoresplay-by-playrecap
Beach Cup Bracket: Winslow Township 50 - Oakcrest 4 - boxscoresplay-by-playrecap

TUESDAY, DECEMBER 27
Tom Jorgenson Bracket Consolation Game: Paul VI 26 - Pope John Paul II (PA) 30 - boxscoresplay-by-play
Kaitlin Anzelone Memorial Bracket: Hammonton 23 - Wildwood 32 - boxscoresplay-by-play
Kaitlin Anzelone Memorial Bracket: Lyndhurst 48 - Cape May Tech 39 - boxscoresplay-by-play
Tom Jorgenson Bracket Championship Game: Mainland 41 - Cedar Creek 49 - boxscoresplay-by-play
John Carlson Memorial Bracket Consolation Game: Nazareth Academy 48 - Neshaminy (PA) 40 - boxscoresplay-by-play
John Carlson Memorial Bracket Championship Game: Middle Township 37 - Sacred Heart 40 - boxscoresplay-by-play
Beach Cup Bracket Consolation Game: Owen J Roberts (PA) 29 - Oakcrest 9 - boxscoresplay-by-play
Beach Cup Bracket Championship Game: Vineland 45 - Winslow Township 50 - boxscoresplay-by-play

WEDNESDAY, DECEMBER 28
Kaitlin Anzelone Memorial Bracket Consolation Game: Hammonton 21 - Cape May Tech 27- boxscoresplay-by-play
Big Al Memorial Bracket: Millville 50 - Wildwood Catholic 31- boxscoresplay-by-play
Big Al Memorial Bracket: St. Basil (PA) 37 - Imhotep Charter (PA) 40- boxscoresplay-by-play
Kaitlin Anzelone Memorial Bracket Championship Game: Wildwood 52 - Lyndhurst 55 - boxscoresplay-by-play
Tom Williams Bracket: Prep Charter (PA) 51 - Washington Township 52 - boxscoresplay-by-play
Tom Williams Bracket: Berks Catholic (PA) 33 - Ocean City 54 - boxscoresplay-by-play
Boardwalk Cup Bracket: Neumann-Goretti (PA) 49 - Holy Spirit 33 - boxscoresplay-by-play

THURSDAY, DECEMBER 29
Big Al Memorial Bracket Consolation Game: Wildwood Catholic 33 - St. Basil (PA) 52 - boxscoresplay-by-play
Big Al Memorial Bracket Championship Game: Millville 42 - Imhotep Charter (PA) 44 - boxscoresplay-by-play
Tom Williams Bracket Consolation Game: Prep Charter (PA) 71 - Berks Catholic (PA) 70 - boxscoresplay-by-play
Tom Williams Bracket Championship Game: Washington Township 35 vs. Ocean City 33 - boxscoresplay-by-play
Boardwalk Cup Bracket: North Penn 29 (PA) vs. Neumann-Goretti (PA) 31- boxscoresplay-by-play
Ocean Cup Bracket: Methacton (PA) 48 vs. Central Regional 24- boxscoresplay-by-play
Ocean Cup Bracket: Absegami 16 vs. Our Lady of Mercy Academy 44 - boxscoresplay-by-play

FRIDAY, DECEMBER 30
Boardwalk Cup Bracket: Holy Spirit 42 vs. North Penn (PA) 53 - boxscoresplay-by-play
Jersey Shore Bracket: Shawnee 32 vs. Pennsbury (PA) 31- boxscoresplay-by-play
Ocean Cup Bracket Consolation Game: Central Regional 42 vs. Absegami 32 - boxscoresplay-by-play
Ocean Cup Bracket Championship Game: Methacton (PA) 35 vs. Our Lady of Mercy Academy 33 - boxscoresplay-by-play

SATURDAY, DECEMBER 31
Jersey Shore Bracket: Lower Cape May 37 vs. Shawnee 48 - boxscoresplay-by-play
Jersey Shore Bracket: Pennsbury (PA) 47 vs. Holy Spirit 40 - boxscoresplay-by-play
Andrew Alameno Island Championship Game: Wildwood 42 vs. Wildwood Catholic 49- boxscoresplay-by-play

MONDAY, JANUARY 2
CREST SAVINGS BANK presents Cape May County’s BATTLE AT THE BOARDS
Wildwood 22 vs. Lower Cape May 51- boxscores
Ocean City 47 vs. Cape May Tech 21- boxscores
Wildwood Catholic 14 vs. Middle Township 59 - boxscores